HABER GRUBU SEÇ
Geri

Artstone ile Antalya’da Keyifli Mekanlar ve Eşsiz Deneyimler

Akdeniz’in benzersiz güzelliğine sahip Antalya Belek bölgesinde, doğanın kendine has zarafeti ve estetiği Artstone ile buluşuyor. Artstone, bu muhteşem coğrafyanın benzersiz dokularından ilham alarak, bölgedeki otel yapılarına unutulmaz dokunuşlarda bulunuyor. 

Artstone’un özel tasarımları, 2022-2023 sezonunda başarıyla tamamlanan Belek’teki otel projeleri ile konuklara keyifli mekanlarda eşsiz deneyimler sunuyor. 

Otel yapılarında iç mekanlarından dış mekan düzenlemelerine kadar, Artstone’un eli değmiş tasarımlar, ziyaretçilerini büyülemeye hazır. Artstone katkılarıyla ortaya çıkan çeşitli otel projeleri, olağanüstü mekanları ile eşsizlik ve zarafetin mükemmel bir örneği olarak göze çarpıyor.Antalya Belek bölgesinin gözde otelleri arasında yer alan bu projeler Artstone dokunuşları ile lüks ve konfor arayan misafirler için benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Artstone yenilikçi ürünleri ve estetik anlamda etkileyici çözümleri ile birçok şehirde olduğu gibi Antalya’da yer alan bu otel yapılarına da değer katıyor. 

Alia By Regnum Hotel ve Titanic Deluxe Otel’de Roca ürünleri, Cullinan Hotel’de Sillarejo ürünleri ve Gloria Hotel & Resorts’ta Prenaica ürünleriyle, Artstone, bu yılın en prestijli otellerine Akdeniz’in eşsiz doğasından ilham alan yenilikçi taş ve kaya görünümlü duvar panellerinin göz alıcı tasarımlarıyla katkı sağlamıştır.


NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle