HABER GRUBU SEÇ
Geri

Etkileşimli Yaklaşımın Gücü: Artstone Workshops

Workshoplar, katılımcıların belirli bir konuda deneyimlerini ve fikirlerini paylaştığı, etkileşimli ve pratiğe dayalı bir eğitim modelidir. Bu eğitim modeli, katılımcıların aktif olarak dahil olmalarına, düşüncelerini ifade etmelerine ve birbirlerinden öğrenmelerine olanak tanır. Bu nedenle, bu alternatif model sadece formel biçimde bir bilgi aktarım sürecinin olmadığı, aynı zamanda katılımcıların eylemde bulunarak kendi öğrenme süreçlerini yönlendirdikleri interaktif bir öğrenme deneyimi sunar. 

Artstone Panel Sistemleri, bu efektif bilinç ile düzenli olarak alternatif eğitim modelleri bağlamında çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlik modellerinden biri olan workshoplar, Artstone’un Çorlu bölgesinde faaliyete geçen yeni üretim tesislerinde oluşturulan özelleştirilmiş alanlarda gerçekleştiriliyor. Belirli periyodlarda yurtiçi ve yurtdışında yer alan iş ortakları davet edilerek, farklı niteliklerde eğitimler planlanıyor. Genellikle montaj eğitimi ön planda tutulmakta olup, haricinde ürün ve satış eğitimleri de veriliyor. İlgili departmanlarda yer alan personeller, bu etkileşimler ile interaktif bir sürece dahil ediliyor. Bu sayede, satış ve montaj konusunda ekiplerin bilgileri güncellenip, eksikliklerinin tamamlanması sağlanıyor. 

Mart ayı içerisinde Artstone – Çorlu Üretim Tesisleri’nde gerçekleşen workshop etkinliğine, Artstone’un Almanya’da yer alan partneri ilk kez katıldı. Etkinlik boyunca, sektördeki son gelişmeler ve yenilikler ele alınarak, paylaşımlarda bulunuldu. Ayrıca, tesisteki üretim süreçleri, işleyiş ve bazı teknik detaylar da ziyaretçiler ile paylaşıldı. Bunun yanında, ürün montaj aşamalarına dair pratik uygulamalar da yapıldı. İlgili katılımcılar ile gerçekleşen çalışmalar sayesinde, birlikte üretebilmenin olanakları keşfedildi hem de karşılıklı beklentilerin karşılandığı verimli bir workshop süreci geçirildi.


NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle