HABER GRUBU SEÇ
Geri

Artstone, Pantone Yılın Renkleri ile Duvarlarınıza Değer Katıyor!

Her yıl kartelasında yer alan sınırsız renk seçeneklerinin içerisinden, tüm dünyanın psikolojik, sosyolojik ve ekonomik faktörlerden nasıl etkilendiğini göz önüne alarak gelecek yılın rengini belirleyip tasarım dünyasının kullanımına sunan Pantone Renk Enstitüsü, 2021 yılı renklerini duyurdu. Bu yılın renkleri, kötü günlerle dolu 2020 yılını geride bırakırken yeni ve güneşli günlerin geldiğine dair bir güç ve umut mesajı taşıyan Ultimate Grey ve Illuminating tonları oldu. Ultimate Grey ile grinin kaya gibi sert ve dayanıklılığı topluma mesaj verirken, Illuminating ile sarının güneş gibi toplumun hayatını aydınlatarak, umut vermesi hedeflendi. 

Geniş ürün gamı içerisinde yer alan farklı renk alternatifleri ve her projeye özel olarak oluşturulabilen özel tasarım renkleri ile Artstone, 2021 yılının seçilmiş özel renklerini de yaşam alanlarınıza taşımak için çözümler sunuyor. İhtişamı yüzeylerinde sergileyen Karoart serisine ait Epicure modelinin Dijon rengi ile mekanlarınıza Illuminating sarısını taşırken, Ultimate Grey’i de birçok farklı modelde yer alan renk seçenekleri ile mekanlarınızda 2021 dekorasyon modasına yön veren yılın renklerin sergilenmesine olanak sağlıyor.  

Farklı renk seçeneklerine sahip Artstone’un, rengarenk duvar panelleri ile projelere renklerin yarattığı muhteşem birlikteliği sunduğu örneklerden bazıları…


NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle