HABER GRUBU SEÇ
Geri

C-Wall Expro ile betonun en saf hali, Üretim Tesisleri’nin dış cephelerinde…

İzmir Torbalı’da bulunan üretim tesisinde, temiz ve sürdürülebilir bir dünya oluşturma vizyonuyla DPI Mimarlık tarafından gerçekleştirilen proje planlamasında, C-Wall ExPro ile yenilikçi duvar panellerinin öncü ismi Artstone da yer aldı. 

Sürdürülebilirlik prensibiyle tasarlanan endüstriyel yapının dış cephelerinde, Artstone’un üretiminde yenilikçi ve özel teknikler kullanılan, brüt betonun en saf haliyle %100 doğal görünüm ve dokuda sunulduğu C-Wall ExPro ürünü kullanıldı. İçeğinde kimyasal ürün bulundurmayan, doğalına nazaran hafif özelliği sayesinde kolay uygulanabilen, dokusu ve görünümü ile birebir beton hissiyatına sahip C-Wall ExPro, betonun yarattığı tozuma, kırılma, çatlama gibi malzeme olumsuzluklarını da ortadan kaldıran sürdürülebilir bir malzeme olarak yüzeylerde uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. 

Özel üretim teknikleri sayesinde, her bir panelde ortaya çıkan “parmak izi” gibi birbirinden farklı ve özgün yüzeylere sahip C-Wall ExPro ile doğal ve güçlü brüt beton görünümünün dış cepheye pratik ve etkili bir biçimde uygulanmasına olanak sağlandı. Artstone'un Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen, son teknolojiye sahip C-Wall ExPro modeli, projelerin dış cephelerinde avantajlı kullanım imkanı sunması ile ön plana çıkıyor.


NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle