HABER GRUBU SEÇ
Geri

C-Wall ExPro ile Artstone, Yapının Oscar’ı ALTIN ÇEKÜL’de Ödüle Layık Görüldü!

Artstone Panel Sistemleri olarak, 1973 yılından beri yayımda olan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞU çatısı altında, 26.kez hayat bulan “ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde C-Wall ExPro ürünümüz ile YAPIDA İNOVATİF ÜRÜN kategorisinde YAPI KATALOĞU DUVAR KATEGORİ ÖDÜLÜ’ne layık görüldü!  

Yapıda İnovatif Ürün, Fikir ve Pazarlama olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde ödül kazanarak, zorlu geçen 2020 yılını ödülle kapattı. Yeni yıla yapı sektörünün en prestijli ödülü olarak anılan “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu” ödülü ile başlangıç yapan Artstone, 2021 yılında da yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam edecek.  

Kurulduğu günden bu yana, her dönemde kendini yenileyen Artstone Panel Sistemleri A.Ş., sürdürülebilir gelecek için çevreye önem veren ve global dünyada gelişmeleri takip eden ar-ge ekibiyle birlikte geliştirdiği inovatif ürünleri ile ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yılın son günlerinde düzenlenen törenle ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde Yapı Kataloğu Duvar Kategori Ödülü’ü ünvanına sahip olan yenilikçi duvar paneli ürünümüz C-Wall ExPro, sahip olduğu %100 doğal görünüm ile brüt beton dokusunun en saf haliyle yaşam alanlarınıza taşınmasına olanak sağlıyor. 

Dünyada ilk bir ilki gerçekleştirerek ortaya çıkardığı kendine özgü laminasyon tekniği ile üretilen ve bu sayede her bir panelde adeta parmak izi gibi ortaya çıkan birbirinden farklı ve özgün yüzeyleri ile brüt betonun doğal ve güçlü yapısını mekanların iç&dış cephe ve tavan yüzeylerinde pratik ve etkili bir biçimde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Dokusu ve görünümü ile birebir beton hissiyatı veren Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödüllü, C-Wall ExPro ürününü incelemek için tıklayın. NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle