HABER GRUBU SEÇ
Geri

ARCHITECT@WORK TÜRKİYE'DE YERİMİZİ ALDIK!

Uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve bir marka haline gelen ARCHITECT@WORK, İstanbul’da üçüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

 

Mimar ve iç mimarlardan oluşan, bağımsız bir jüri tarafından yenilikçi özelliklerine göre seçilen 250’den fazla yeniliğin tanıtıldığı Architect@work İstanbul’da Artstone olarak en yeni ürünlerimizle yer aldık. Heritage XVIII, Victorian Oxyd, C-WALL, Mayon ürünlerini tanıttığımız etkinlikte ünlü mimarlar da “Mimari & Ahşap” teması üzerine kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaştı.

 

Karoart’ın saraylara layık asaletini yansıtan çizgisinden sonra yeniliklere devam ediyoruz. 17, 18 ve 19.yy gibi dönemlerin Orta Avrupa motiflerinden oluşan yeni ürün yelpazesi Heritage, dokulardaki tarihsel ipuçları ile duvarlara karakter veriyor. Koleksiyonun en dikkat çekici tasarımlarından Heritage XVIII, barok stilin hatları gibi eğri çizgili motiflerden oluşmakla beraber ondan daha ince ve kıvrımları daha zarif bir stile sahip özel bir duvar kaplaması. 18. yy'ın çığır açıcı fikir yapısının, yenilikçi yüzey tasarımı anlayışımızla harmanlanmış hali.NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle