HABER GRUBU SEÇ
Geri

Artstone ORGATEC’te yerini alıyor...

23 – 27 Ekim 2018 tarihleri arasında Architectureworld tarafından, yapı konstrüksiyon ağı ve ofis iletişimi fuarlarında dünya lideri ORGATEC ile paralel olarak, “Think work new” olarak belirlenen temada düzenlenecek olan etkinlikte Artstone olarak biz de yer alıyoruz.


Aynı tarihlerde birbirine paralel olarak düzenlenecek üç fuar Architectureworld, ORGATEC ve Deutsche Hoteltag’ın (Alman Otel Günü) ortak hedefleri olan; Bina ve otel inşaat projelerinin planlanmasında mimariyi daha yoğun bir şekilde entegre etmek, ağ ve dijitalleşmenin büyümesine izin vermek doğrultusunda düzenleniyor. 6.000 metrekarelik Köln ticaret fuarı sergi alanı yaklaşık olarak 100 katılımcıya alan sağlayacak, beş gün boyunca farklı programlara yer verecek.


Architectureworld son 15 yıldır, iyi dengelenmiş ve sofistike sunumları ve mimarlar, planlamacılar, mühendisler ve için yüksek kaliteli fuar programı ile tanınıyor.


Dünyaca ünlü mimarlar, 2018’de Köln’de mimarlık üzerine konuşacak ve inşaat, bina ve oteller için yeni malzemeler ve teknikler hakkında etkileyici, yenilikçi dersler verecekler. Fuar programı, mimarlar ve mühendisler için daha ileri bir eğitim alanı olarak kabul edilmektedir.


NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle