HABER GRUBU SEÇ
Geri

ARTSTONE ORTADOĞU’NUN EN ÖNEMLİ YAPI FUARLARINDAN THE BIG 5 SHOW DUBAI’DE

Ortadoğu pazarının en önemli yapı ve inşaat teknolojileri fuarı olan ve geçtiğimiz yıl 65 ülkeden 2000’den fazla firmanın ilgi gösterdiği  The Big 5 International Building & Construction Show Dubai bu yıl 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenleniyor.

dubai1

Havalandırma ve temizlik teknolojileri, dekorasyon ve inşaat malzemeleri, yapı teknolojileri ve makineleri, kapı, pencere ve sulama sistemlerinin ana başlıklar altında yabancı pazarlara sunulacağı fuara bu sene Artstone da katılıyor. Tüm dünyadan 50 bin civarında sektör profesyonelinin ziyaretinin beklendiği fuarda Artstone,  bölge pazarına ürünlerini tanıtarak bölgedeki önemli projeler için ürün tedariki sağlamayı, özellikle Ortadoğu ve Arap ülkelerine olan ihracatını artırmayı ve Kuveyt’le başlayan distribütörlük anlaşmalarına bu bölgelerden yeni partnerler eklemeyi amaçlıyor.

dubai2

Fuara ilk kez katılacak olan Artstone’un hedeflerinden biri de verimli işbirlikleri kurarak fuarda kalıcı olmak. The Big 5 International Building & Construction Show Dubai ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle