HABER GRUBU SEÇ
Geri

ARTSTONE ANKARA’DAKİ YENİ SHOWROOM’UNDA MİMARLARLA BULUŞMAYA HAZIR

Artstone, 2016 yılının Temmuz ayında Ankara Gaziosmanpaşa’da açtığı Showroom’uyla marka algısını kuvvetlendirmeyi ve başkentli yapı profesyonellerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Duvar kaplama sektöründe yenilikçi, çağdaş ve öncü ürünlerin temsilcisi Artstone, mimari projelere, alışveriş merkezlerine, yönetim binalarına, ofislere, konutlara ve daha birçok bina türlerine hizmet eden özel ürünlerini, yeni showroomuyla Ankara’daki mimarlık ofislerinin, proje satınalmacılarının ve son kullanıcıların beğenisine sunuyor. Mekân ziyaretçilere, özel renk alternatifleri ve doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap dokularıyla doğadan ilham alan duvar ve tavan tasarımları ile mekanlarda ‘yaşanmışlık’ ve ‘doğal ortam’ hissi yaratan yeni Karoart serisini rahatça inceleme imkânı sunuyor.

Gaziosmanpaşa Uğur Mumcu Caddesi’nde yer alan 200 m2’lik alana yayılı Arstone Ankara Showroom’u mimarların ve malzeme seçen profesyonel ve son kullanıcıların buluşma yeri olmayı hedefliyor. Özel teşhir üniteleri ve mekânda uygulanmış haliyle ürünleri en doğru şekilde temsil eden showroom teknik bilgi ve dokümanların da edinilebileceği bir kütüphane niteliğinde. Malzeme konusunda teknik ve tasarımsal açıdan donanımlı temsil merkezlerinin önemini vurgulamak isteyen Artstone, özellikle malzemeyi görselleştirmek adına Türkiye’nin en önemli çekim noktalarından biri olan Ankara’da da benzer bir yenilikçi anlayışla bir merkez daha oluşturdu. Bu zamana kadar Ankara’daki pek çok projeye İstanbul’dan hizmet veren Artstone oluşturduğu bu merkezle çözüm ortaklarına daha yakın olmayı hedefliyor.
NE ARAMIŞTINIZ?

    playlist_toggle
    controls_toggle